
LED світильник LEBRON L-FL23-S, 24W, 2100Lm, 4100K, IP65, білий
270 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд
Lebron
Колір виробу
білий
Матеріал виробу
негорючий полипропилен (защита от ультрафиолета)
Тип виробу
Світлодіодний світильник
Тип монтажу
Накладний
Потужність, W
24 W
Розмір, мм
200x160x48
Колірна температура світла, К
4100 K
Світловий потік, Lm
2100 Lm
Напруга живлення
230 V
Пило-волого захист, IP
IP65
Ресурс роботи, годин
20000
Клас енергоспоживання
A+
Датчик руху
Ні
Гарантійний термін, років
1 год
Тип світильника
Настенно-фасадный
Особливості
Захист від вандалізму
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | LED module |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Velmax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 2100 лм |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип світильника | Настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 20 мм |
- Ціна: 270 ₴
