
Люстра на 5 ламп ROSYNKA L 5xE27 660x295 мм Золота
1 550 ₴
- В наявності
- Код: 10694
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал метал, скло
Цоколь лампи E27
Рекомендована потужність ламп, Вт 40
Для приміщення, м2 18
Розмір світильника, мм 660x295
Розмір індивідуального пакування, мм 670x160x100
Рівень захисту, IP 20
Кут розсіювання 360
Тип монтажу Накладний
Лампочки у комплекті Ні
Робоча напруга 230
Люстра стельова кришталева ROSYNKA
Кількість ламп: 5
Розмір цоколя: Е27
Рекомендована потужність ламп: до 40 Вт
Розмір: 660x295 мм
Матеріал корпусу: метал
Матеріал розсіювача: скло
Колір корпусу: золотий
ПОСТАЧАЄТЬСЯ БЕЗ ЛАМП
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Лампочка |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 см |
| Висота | 30 см |
- Ціна: 1 550 ₴

