
Люстра на 6 лампочок ROSYNKA 3T E27 500x200 мм Хром
1 850 ₴
- В наявності
- Код: 10694
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал метал, скло
Цоколь лампи E27
Рекомендована потужність ламп, Вт 40
Для приміщення, м2 20
Розмір світильника, мм 500x200
Розмір індивідуального пакування, мм 300x270x130
Рівень захисту, IP 20
Кут розсіювання 360
Тип монтажу Накладний
Лампочки у комплекті Ні
Робоча напруга 230
Люстра стельова кришталева ROSYNKA
Кількість ламп: 6
Розмір цоколя: Е27
Рекомендована загальна потужність ламп: до 40 Вт
Розмір: 500x200 мм
Матеріал корпусу: метал
Матеріал розсіювача: скло
Колір корпусу: хром
ПОСТАЧАЄТЬСЯ БЕЗ ЛАМП
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Лампочка |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 20 см |
- Ціна: 1 850 ₴

