
Керована світлодіодна люстра ESLLSE PELUSTKA ICE 100 Вт 745x120 мм Біла
2 550 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Потужність, Вт 100
Розмір світильника, мм 745x120
Для приміщення, м2 25
Керування Вимикач
Світловий потік, Лм 6500
Матеріал акрил, метал
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6500
Колір білий
Кут розсіювання 160
Клас електробезпеки І
Робоча потужність, Вт 100
Рівень захисту IP 20
Частота, Гц 50/60
Коефіцієнт пульсації, % <1
Робоча напруга 180-265
Індекс кольору, Ra 80
Аналог ламп розжарювання 10х100Вт
Тип монтажу Накладний
Розмір індивідуального пакування, мм 310x310x220
RGB підсвічування Ні
Спот-система Ні
Керована світлодіодна люстра PELUSTKA
Керується з вимикача:
• зміна кольору свічення
• функція нічник
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (нейтральне світло, тепле світло, холодне світло, нічник)
Потужність освітлення: 100 Вт
Висвітлить приміщення до 25 м²
Розмір: 745x120 мм
Матеріал корпусу: метал
Колір корпусу: білий
Матеріал розсіювача: акрил
Колір розсіювача: білий
Кріпиться на монтажну планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 100 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74.5 см |
| Ширина | 74.5 см |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Так |
- Ціна: 2 550 ₴








