
LED світильник VELMAX V-LОL-5565-Bl, 55W, 6500K, кріплення, чорний, 230V
580 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд
Velmax
Колір
Чорний
Тип виробу
Світлодіодний світильник
Тип монтажу
Підвісний, з кріпленням у комплекті
Потужність, W
54 W
Розмір, мм
1175x150x40
Колірна температура світла, К
6500 K
Світловий потік, Lm
4320 Lm
Напруга живлення
230 V
Якість світла, RA
RA>80
Ресурс роботи, годин
25000
Клас енергоспоживання
A+
Матеріал корпусу
Алюміній
Гарантійний термін, років
2 роки
Тип світильника
Лінійний
Тип світлодіода
SMD 2835
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Velmax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 55 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 4320 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 117.5 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 4 см |
- Ціна: 580 ₴

