
Світильник трековий магнітний Violux UST-P 8W 480Lm 4000К 48V чорний
700 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія: | |
|---|---|
| Потужність: |
18 Вт |
| Світловий потік: |
1440 Лм |
| Колірна температура світла: |
4000 K |
| CRI (якість світла): |
Ra≥90 |
| Робочий діапазон напруги: |
DC 48 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Максимальна сила струму: |
171 мА |
| Енергоефективність: |
80 Лм/Вт |
| Ресурс роботи (L70B50): |
35 000 год |
| К-сть вмикань / вимикань (on/off): |
25 000 |
| Повного світлового потоку до 60%: |
≤ 0,5 с |
| Коеф. збереження світла: |
≥94.8% в кінці номінального терміну служби |
| Час запуску: |
0,1 сек |
| Кут випромінення: |
24° |
| Клас енергоефективності (EU): |
F |
| Клас енергоефективності (UA): |
А+ |
| Коефіцієнт потужності (cos φ1): |
0,5 |
| Ступінь захисту: |
IP 20 |
| Клас захисту від струму: |
III |
| Матеріал розсіювача: |
полікарбонат (РС) |
| Тип розсіювача: |
прозорий |
| Матеріал корпусу: |
алюміній |
| Регулювання освітленості: |
не сумісний з димером |
| Колір моделі: |
чорний |
| Форма: |
прямокутник |
| Особливості: |
комфортне світло без пульсацій, сумісний з вимикачем з підсвіткою, Не містить шкідливих речовин, не сумісний з димером, регулювання кута нахилу |
| Робоча температура: |
від -10 до +45 ℃ |
| Гарантійний термін: |
3 роки |
| Розміри, мм: |
343x26x48 |
| Вага, г: |
412 |
| Спосіб монтажу: |
накладний |
| Пакування: |
крафтова коробка |
| Пакування: уп/кор/ящик: |
1/50 |
| Тип: |
Трекова система ULTRASLIM 26мм |
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | LED module |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 480 лм |
| Потужність | 8 Вт/год |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 1000 мм |
- Ціна: 700 ₴








