
LED світильник VELMAX V-CL-ELEGANCE-S, max 65W*2, 2700K-6500K, пульт
7 000 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд
Velmax
Кількість режимів роботи
функція зміни потужності, температури; нічний
Тип виробу
Світлодіодний світильник
Тип монтажу
Накладний
Потужність, W
Max 110 W
Розмір, мм
690x690x180
Колірна температура світла, К
2700 K - 4000 K - 6500 K
Світловий потік, Lm
6600 Lm
Форма
Квадрат
Напруга живлення
230 V
Якість світла, RA
RA>80
Ресурс роботи, годин
30000
Датчик руху
Ні
Матеріал корпусу
Метал-акрил
Гарантійний термін, років
2 роки
Тип світильника
Smart
Особливості
З пультом ДУ
Можливість димування
Димуються
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Velmax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 110 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 69 см |
| Ширина | 69 см |
| Висота | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Так |
- Ціна: 7 000 ₴
