
Світильник VELMAX V-GL-69, max 35W, E27, 230V, IP44, 600мм, круглий, димчасте скло
1 380 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд
Velmax
Комплектність
кріплення для швидкого встановлення
Тип монтажу
Накладний
Потужність, W
max 35 W
Цоколь
E27
Розмір, мм
90x600
Форма
Круг
Напруга живлення
230 V
Пило-волого захист, IP
IP44
Матеріал корпусу
Алюміній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmax |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Стан | Нове |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Способ монтажа | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 см |
| Діаметр | 90 мм |
- Ціна: 1 380 ₴

