
Настільна лампа TIFFANY VIOLUX Е27 (чорна)
620 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія: | |
|---|---|
| Довжина проводу: |
1,5 м |
| Робочий діапазон напруги: |
230 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Тип цоколя: |
E27 |
| Ступінь захисту: |
IP 20 |
| Клас захисту від струму: |
ІІ |
| Матеріал рефлектора: |
фарбована сталь |
| Матеріал корпусу: |
фарбована сталь |
| Тип розсіювача: |
без розсіювача |
| Колір моделі: |
чорний |
| Особливості: |
без заземлення, лампа у комплектацію не входить |
| Лампи для застосування: |
Filament, LED лампи, лампи розжарювання |
| Спосіб кріплення: |
настільна |
| Робоча температура: |
від -10 до +40 ℃ |
| Гарантійний термін: |
2 роки |
| Розміри, мм: |
360х145 |
| Вага, г: |
976 |
| Діаметр плафона, мм: |
Ø110 |
| Пакування: |
кольорова коробка |
| Пакування: уп/кор/ящик: |
1/12 |
| Тип: |
настільний світильник Е27 |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Поликарбонат |
| Форма | Багатогранна |
| Джерело світла | Лампочка |
| Способ монтажа | Накладний |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 620 ₴

