
Смарт люстра з колонкою керована світлодіодна OVAL RGB MUSIC 5S 80 Вт 725x460x80 мм
2 040 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Потужність, Вт 80
Розмір світильника, мм 725x460x80
Для приміщення, м2 20
Керування Вимикач, Мобільний додаток, Пульт
Термін служби, год. 50000
Світловий потік, Лм 8000
Матеріал акрил, метал
Колірна температура, К (хв.) 2800
Колірна температура, К (макс.) 6500
Кут розсіювання 160
Клас електробезпеки І
Робоча потужність, Вт 80
Рівень захисту IP 20
Частота, Гц 50/60
Коефіцієнт пульсації, % ≤0.5
Робоча напруга 180-265
Індекс кольору, Ra 80
Аналог ламп розжарювання 8х100Вт
Тип монтажу Накладний
Розмір індивідуального пакування, мм 265x265x90
Вага нетто, кг 1.7
Вага брутто, кг 2
Робоча температура, С -30..+50
RGB підсвічування Так
Спот-система Ні
Опис
Музична світлодіодна СМАРТ люстра OVAL RGB MUSIC.
Керується з пульта, смартфона та вимикача:
• Регулювання яскравості світла від 10 до 100%.
• Зміна кольору світильника, від теплого до холодного (2800-6500К)
• Прослуховування мелодій, встановлених на смартфоні через Bluetooth
• Зміна кольору RGB підсвічування
• Режим нічник
Потужність освітлення: 80 Вт
Висвітлить приміщення до 20 м²
Потужність колонки: 8 Вт (до 99 дБ)
Матеріал корпусу: алюміній
Матеріал розсіювача: акрил
Кріпиться на монтажну планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 80 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Ромб |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Так |
- Ціна: 2 040 ₴








