
LED Настільна лампа HILTON 10W 600LM 30-65K білий Violux
1 040 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія: | |
|---|---|
| Потужність: |
10 Вт |
| Світловий потік: |
600 Лм |
| Освітленість: |
1000 Люкс |
| Колірна температура світла: |
3000-4000-6500 К |
| CRI (якість світла): |
Ra≥90 |
| Робочий діапазон напруги: |
100-240 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Максимальна сила струму: |
550 мА |
| Вихідна напруга: |
12 В / 550 мA |
| Ресурс роботи (L70B50): |
25 000 год |
| К-сть вмикань / вимикань (on/off): |
45 000 |
| Повного світлового потоку до 60%: |
≤ 0,6 с |
| Кут випромінення: |
120° |
| Клас енергоефективності (EU): |
G |
| Клас енергоефективності (UA): |
А+ |
| Коефіцієнт потужності (cos φ1): |
0,5 |
| Коеф. збереження світла: |
≥94.8% в кінці номінального терміну служби |
| Час запуску: |
0,1 сек |
| Ступінь захисту: |
IP 20 |
| Клас захисту від струму: |
ІІ |
| Матеріал розсіювача: |
полікарбонат (РС) |
| Тип розсіювача: |
матовий |
| Матеріал корпусу: |
ABS пластик |
| Регулювання освітленості: |
не сумісний з димером |
| Колір моделі: |
білий |
| Особливості: |
комфортне світло без пульсацій, автозбереження останніх налаштувань лампи, зміна колірної температури, інфрачервоний датчик руху, нагадування про відпочинок кожні 30хв, нічник, плавна зміна яскравості, сенсорне керування |
| Робоча температура: |
від -10 до +40 ℃ |
| Гарантійний термін: |
2 роки |
| Розміри, мм: |
425х384х137 |
| Вага, г: |
1085 |
| Довжина проводу адаптера: |
1,3 м |
| Пакування: |
кольорова коробка |
| Пакування: уп/кор/ящик: |
1/6 |
| Тип: |
LED настільний світильник |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 600 лм |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Поликарбонат |
| Форма | Багатогранна |
| Потужність | 10 Вт |
| Способ монтажа | Накладний |
- Ціна: 1 040 ₴








