
Світильник архітектурний SPIDER-1D чорний 35W GU10 IP54 Violux
340 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія: | |
|---|---|
| Потужність: |
35 Вт |
| Робочий діапазон напруги: |
230 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Тип цоколя: |
GU10 |
| Кількість патронів: |
1 шт |
| Ступінь захисту: |
IP 54 |
| Клас захисту від струму: |
ІІ |
| Матеріал розсіювача: |
скло |
| Матеріал корпусу: |
алюміній |
| Тип розсіювача: |
прозорий |
| Колір моделі: |
чорний |
| Форма: |
прямокутник |
| Особливості: |
без заземлення, лампа у комплектацію не входить |
| Лампи для застосування: |
Filament, LED лампи |
| Спосіб кріплення: |
настінний |
| Робоча температура: |
від -35 до +45 ℃ |
| Розміри, мм: |
80х89х68 |
| Вага, г: |
327 |
| Пакування: |
кольорова коробка |
| Пакування: уп/кор/ящик: |
1/20 |
| Тип: |
архітектурний світильник |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Лампочка |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 8 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 9 см |
- Ціна: 340 ₴





