
Рамка для LED Panel накладного монтажу біла Violux (під Армстронг)
325 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія: | |
|---|---|
| Матеріал корпусу: |
фарбований алюміній |
| Колір моделі: |
чорний |
| Комплектація: |
пластикові кутники |
| Розміри, мм: |
600х600х63 |
| Вага, г: |
580 |
| Пакування: |
плівка |
| Пакування: уп/кор/ящик: |
1/20 |
| Тип: |
рамка для накладного монтажу |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Монтажні отвори |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 6 см |
- Ціна: 325 ₴


