
LED панель ANGEL-PC 48W 5000К лед панель 60*60
615 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія: | |
|---|---|
| Потужність: |
48 Вт |
| Світловий потік: |
4800 Лм |
| Колірна температура світла: |
5000 K |
| CRI (якість світла): |
Ra≥80 |
| Робочий діапазон напруги: |
150-265 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Максимальна сила струму: |
600 мА |
| Енергоефективність: |
100 Лм/Вт |
| Ресурс роботи (L70B50): |
25 000 год |
| К-сть вмикань / вимикань (on/off): |
15 000 |
| Повного світлового потоку до 60%: |
≤ 0,5 с |
| Кут випромінення: |
120° |
| Клас енергоефективності (EU): |
E |
| Клас енергоефективності (UA): |
А+ |
| Коефіцієнт потужності (cos φ1): |
0,5 |
| Коеф. збереження світла: |
≥94.8% в кінці номінального терміну служби |
| Час запуску: |
0,1 сек |
| Ступінь захисту: |
IP 20 |
| Клас захисту від струму: |
ІІ |
| Матеріал розсіювача: |
полікарбонат (РС) |
| Тип розсіювача: |
матовий |
| Матеріал корпусу: |
полікарбонат |
| Регулювання освітленості: |
не сумісний з димером |
| Колір моделі: |
білий |
| Форма: |
квадрат |
| Особливості: |
комфортне світло без пульсацій, сумісний з вимикачем з підсвіткою, Не містить шкідливих речовин |
| Робоча температура: |
від -10 до +45 ℃ |
| Гарантійний термін: |
2 роки |
| Розміри, мм: |
595х595х19 |
| Вага, г: |
550 |
| Спосіб монтажу: |
вбудований |
| Пакування: |
крафтова коробка |
| Пакування: уп/кор/ящик: |
1/20 |
| Тип: |
панель 60х60 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 48 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 4800 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Монтажні отвори |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |
- Ціна: 615 ₴


