
Світильник фасадний VIOLUX Prag-H античний білий 60W Е27 IP44
500 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія: | |
|---|---|
| Потужність: |
60 Вт |
| Робочий діапазон напруги: |
230 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Тип цоколя: |
E27 |
| Ступінь захисту: |
IP 44 |
| Клас захисту від струму: |
ІІ |
| Матеріал розсіювача: |
скло |
| Матеріал корпусу: |
алюміній |
| Тип розсіювача: |
призматичний |
| Колір моделі: |
античний білий |
| Форма: |
трапецієподібна |
| Особливості: |
без заземлення, лампа у комплектацію не входить |
| Лампи для застосування: |
Filament, LED лампи, лампи розжарювання |
| Спосіб монтажу: |
підвісний |
| Робоча температура: |
від -35 до +45 ℃ |
| Розміри, мм: |
200x170x360 |
| Вага, г: |
841 |
| Пакування: |
кольорова коробка |
| Пакування: уп/кор/ящик: |
1/12 |
| Тип: |
парковий світильник |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 60 Вт/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип світильника | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип кріплення | Планка |
| Датчик руху | Немає |
| Можливість регулювання висоти | Немає |
| Форма | Кругла |
| Люстра-вентилятор | Немає |
| Тип | Настінно-стельовий світильник |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий-жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 500 ₴




