
LED настінний світильник POINTER-P VIOLUX 8W 4200K IP20 чорний
920 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія: | |
|---|---|
| Потужність: |
8 Вт (спот – 2 Вт; світильник – 6 Вт) |
| Світловий потік: |
650 Лм (спот – 140Лм; світильник – 510Лм) |
| Колірна температура світла: |
4200 K |
| CRI (якість світла): |
Ra≥80 |
| Робочий діапазон напруги: |
160-265 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Максимальна сила струму: |
спот – 150 мА; світильник – 340 мА; |
| Енергоефективність: |
70 Лм/Вт – спот, 85 Лм/Вт – світильник |
| Ресурс роботи (L70B50): |
30 000 год |
| К-сть вмикань / вимикань (on/off): |
25 000 |
| Повного світлового потоку до 60%: |
≤ 0,5 с |
| Кут випромінення: |
спот – 50°; світильника – 95° |
| Клас енергоефективності (EU): |
G |
| Клас енергоефективності (UA): |
А+ |
| Коефіцієнт потужності (cos φ1): |
0,5 |
| Коеф. збереження світла: |
≥94.8% в кінці номінального терміну служби |
| Час запуску: |
0,1 сек |
| Ступінь захисту: |
IP 20 |
| Клас захисту від струму: |
I |
| Матеріал розсіювача: |
спот – PMMA акрил; світильник – Полікарбонат (РС) |
| Тип розсіювача: |
світильник – матовий, спот – призматичний |
| Матеріал корпусу: |
алюміній |
| Регулювання освітленості: |
не сумісний з димером |
| Колір моделі: |
чорний |
| Форма: |
прямокутник |
| Комплектація: |
поворотний спот 350° |
| Особливості: |
комфортне світло без пульсацій, сумісний з вимикачем з підсвіткою, Не містить шкідливих речовин |
| Робоча температура: |
від -25 до +45 ℃ |
| Гарантійний термін: |
2 роки |
| Розміри, мм: |
120х60х510 |
| Вага, г: |
540 |
| Спосіб монтажу: |
настінний |
| Пакування: |
кольорова коробка |
| Пакування: уп/кор/ящик: |
1/10 |
| Тип: |
настінний світильник |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 8 Вт/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Датчик руху | Немає |
| Можливість регулювання висоти | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Люстра-вентилятор | Немає |
| Димер | Да |
| Тип | Настінно-стельовий світильник |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий-жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 920 ₴








