
Світильник архітектурний CORSO-60 чорний 40W Е27 IP54 Violux
1 000 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія:
CORSO
Потужність:
40 Вт
Робочий діапазон напруги:
230 В
Частота:
50 Гц
Тип цоколя:
E27
Кількість патронів:
1 шт
Ступінь захисту:
IP 54
Клас захисту від струму:
ІІ
Матеріал розсіювача:
скло
Матеріал корпусу:
алюміній
Тип розсіювача:
матовий
Колір моделі:
чорний
Форма:
круг
Особливості:
без заземлення, лампа у комплектацію не входить
Лампи для застосування:
Filament, LED лампи
Спосіб кріплення:
грунтовий
Робоча температура:
від -35 до +45 ℃
Розміри, мм:
132x90x600
Вага, г:
1423
Пакування:
білий крафтовий картон зі стікером
Пакування: уп/кор/ящик:
1/6
Тип:
архітектурний світильник
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Монтажні отвори |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |
- Ціна: 1 000 ₴





