
Світильник ландшафтний SFERA-D 250мм білий 40W Е27 Violux
440 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія: | |
|---|---|
| Потужність: |
40 Вт |
| Робочий діапазон напруги: |
230 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Тип цоколя: |
E27 |
| Ступінь захисту: |
IP 44 |
| Клас захисту від струму: |
ІІ |
| Матеріал розсіювача: |
поліметилметакрилат (PMMA) |
| Матеріал корпусу: |
полікарбонат |
| Тип розсіювача: |
матовий |
| Колір моделі: |
білий |
| Форма: |
сферична |
| Комплектація: |
боковий кронштейн 23см |
| Особливості: |
без заземлення, лампа у комплектацію не входить |
| Лампи для застосування: |
Filament, LED лампи |
| Спосіб кріплення: |
кронштейн |
| Робоча температура: |
від -40 до +40 ℃ |
| Розміри, мм: |
250х255 |
| Вага, г: |
835 |
| Діаметр плафона, мм: |
Ø250 |
| Макс. зовн. Ø труби, мм.D: |
60 |
| Miн. внутр. Ø труби, мм.d: |
45 |
| Глибина посадки труби, мм.h: |
43 |
| Зонв. Ø шару під лампу, мм: |
128 |
| Внутр. Ø шару під лампу, мм: |
101 |
| Пакування: |
крафтова коробка |
| Тип: |
парковий світильник |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 40 Вт/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип світильника | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип кріплення | Планка |
| Датчик руху | Немає |
| Можливість регулювання висоти | Немає |
| Форма | Кругла |
| Люстра-вентилятор | Немає |
| Димер | Да |
| Тип | Настінно-стельовий світильник |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий-жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 440 ₴


