
Смарт люстра керована світлодіодна OVAL RGB 110 Bт 5S 550x520x75 мм Чорна
1 950 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Потужність, Вт 110
Розмір світильника, мм 550x520x75
Для приміщення, м2 20
Керування Вимикач, Мобільний додаток, Пульт
Термін служби, год. 50000
Світловий потік, Лм 9000
Матеріал акрил, метал
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6500
Колір чорний
Кут розсіювання 160
Клас електробезпеки І
Робоча потужність, Вт 110
Рівень захисту IP 20
Частота, Гц 50/60
Коефіцієнт пульсації, % <1
Робоча напруга 180-265
Індекс кольору, Ra 80
Аналог ламп розжарювання 10х100Вт
Тип монтажу Накладний
Розмір індивідуального пакування, мм 300x300x80
Вага нетто, кг 2.02
Вага брутто, кг 2.3
Робоча температура, С -30..+50
RGB підсвічування Так
Спот-система Ні
Опис
Керована світлодіодна СМАРТ люстра OVAL з підсвічуванням RGB
Керується з пульта, смартфона та вимикача:
• зміна температури світла
• зміна яскравості свічення
• підсвічування RGB
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (нейтральне світло, холодне світло, тепле світло, RGB, нейтральний + RGB)
Потужність освітлення 110 Вт
Висвітлить приміщення до 20 м²
Розмір: 550x520x93 мм
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: чорний
Матеріал розсіювача: акрил
Колір розсіювача: білий
Кріпиться на монтажну планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 110 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Так |
- Ціна: 1 950 ₴









