
Смарт люстра керована світлодіодна SVEN 3S 110 Вт 900x500x80 мм Біла
1 840 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Потужність, Вт 110
Розмір світильника, мм 900x500x80
Для приміщення, м2 18
Керування Вимикач, Мобільний додаток, Пульт
Термін служби, год. 50000
Світловий потік, Лм 5500
Матеріал алюміній, силікон
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6500
Колір Білий
Кут розсіювання 120
Клас електробезпеки І
Робоча потужність, Вт 110
Рівень захисту IP 20
Частота, Гц 50/60
Коефіцієнт пульсації, % <1
Робоча напруга 180-265
Індекс кольору, Ra 89
Аналог ламп розжарювання 10х100Вт
Тип монтажу Накладний
Розмір індивідуального пакування, мм 715x210x80
Вага нетто, кг 1.77
Вага брутто, кг 2.11
Робоча температура, С -30..+50
RGB підсвічування Ні
Спот-система Ні
Опис
Керована світлодіодна СМАРТ люстра SVEN.
Керується з пульта, смартфона та вимикача:
• зміна кольору свічення
• зміна яскравості свічення
• функція нічник
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (нейтральне світло, холодне світло, тепле світло, нічник)
Потужність освітлення 110 Вт
Висвітлить приміщення до 18 м²
Розмір: 900x500x80 мм
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: Білий
Матеріал розсіювача: силікон
Колір розсіювача: білий
Кріпиться на монтажну планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 110 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 8 см |
- Ціна: 1 840 ₴







