
Смарт люстра керована світлодіодна підвісна STELLA R 64 Вт 400x1200 мм Чорна
1 899 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Потужність, Вт 64
Розмір світильника, мм 400x1200 (вистоа регулюється)
Для приміщення, м2 20
Керування Вимикач, Мобільний додаток, Пульт
Термін служби, год. 50000
Світловий потік, Лм 1500, 6000
Матеріал акрил, метал, алюміній
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6500
Колір матовий білий, чорний
Кут розсіювання 180
Клас електробезпеки І
Робоча потужність, Вт 15, 64
Рівень захисту IP 20
Частота, Гц 50/60
Коефіцієнт пульсації, % <1
Робоча напруга 170-265
Індекс кольору, Ra 80
Аналог ламп розжарювання 6х100Вт
Тип монтажу Підвісний
Розмір індивідуального пакування, мм 410x410x50
Вага нетто, кг 1.4
Вага брутто, кг 1.56
Робоча температура, С -15...+50
RGB підсвічування Ні
Спот-система Ні
Світлодіодна СМАРТ люстра STELLA R з регульованим по висоті підвісом
Керується з пульта, вимикача та смартфона:
• зміна кольору світіння
• зміна яскравості світіння
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (нейтральне світло, тепле світло, холодне світло)
• функція нічник
Потужність освітлення 64 Вт
Освітить приміщення до 20 м²
Розмір: 400x1200 мм
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: чорний
Матеріал розсіювача: акрил
Колір розсіювача: білий
Кріпиться на монтажну планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 64 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 1 899 ₴




