
Накладний точковий світильник CAPRI білий GX53 IP20 Violux
350 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія: | |
|---|---|
| Спосіб монтажу: |
накладний |
| Тип цоколя: |
GX53 |
| Матеріал корпусу: |
алюміній |
| Потужність: |
15 Вт |
| Робочий діапазон напруги: |
230 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Кількість патронів: |
1 шт |
| Ступінь захисту: |
IP 20 |
| Клас захисту від струму: |
ІІ |
| Матеріал розсіювача: |
акрил |
| Тип розсіювача: |
матовий |
| Колір моделі: |
Білий |
| Форма: |
круг |
| Особливості: |
без заземлення, лампа у комплектацію не входить |
| Лампи для застосування: |
LED лампи |
| Робоча температура: |
від -15 до +45 ℃ |
| Розміри, мм: |
120х65 |
| Вага, г: |
240 |
| Гарантійний термін: |
2 роки |
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма | Кругла |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Потужність | 12 Вт/год |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 12 мм |
| Висота | 7 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип кріплення | Планка |
| Датчик руху | Немає |
| Можливість регулювання висоти | Немає |
| Джерело світла | Лампочка |
| Люстра-вентилятор | Немає |
| Димер | Немає |
| Способ монтажа | Накладний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
- Ціна: 350 ₴





