
LED архітектурний світильник CUBE VIOLUX 8W 4200K IP65 чорний
490 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Серія:
CUBE
Потужність:
8 Вт
Світловий потік:
600 Лм
Колірна температура світла:
4200 K
CRI (якість світла):
Ra≥80
Робочий діапазон напруги:
160-265 В
Частота:
50 Гц
Максимальна сила струму:
230 мА
Енергоефективність:
75 Лм/Вт
Ресурс роботи (L70B50):
30 000 год
К-сть вмикань / вимикань (on/off):
25 000
Повного світлового потоку до 60%:
≤ 0,5 с
Кут випромінення:
150°
Клас енергоефективності (EU):
G
Клас енергоефективності (UA):
А+
Коефіцієнт потужності (cos φ1):
0,5
Коеф. збереження світла:
≥94.8% в кінці номінального терміну служби
Час запуску:
0,1 сек
Ступінь захисту:
IP 65
Клас захисту від струму:
ІІ
Матеріал розсіювача:
полікарбонат (РС)
Тип розсіювача:
матовий
Матеріал корпусу:
полікарбонат
Регулювання освітленості:
не сумісний з димером
Колір моделі:
чорний
Форма:
квадрат
Особливості:
комфортне світло без пульсацій, сумісний з вимикачем з підсвіткою, Економія електроенергії 90%
Робоча температура:
від -25 до +45 ℃
Гарантійний термін:
2 роки
Розміри, мм:
120х120х92
Вага, г:
380
Спосіб монтажу:
настінний
Пакування:
кольорова коробка
Тип:
настінний світильник
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 8 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Так |
- Ціна: 490 ₴








