
Люстра керована світлодіодна LORA H 80 Вт 480x65 мм Чорна
1 399 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Характеристики
Потужність, Вт 80
Розмір світильника, мм 480х65
Для приміщення, м2 15
Керування Вимикач
Світловий потік, Лм 7000
Матеріал акрил, метал
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6500
Колір чорний, білий
Кут розсіювання 180
Клас електробезпеки І
Робоча потужність, Вт 40, 80
Рівень захисту IP 20
Частота, Гц 50/60
Коефіцієнт пульсації, % <1
Робоча напруга 180-265
Індекс кольору, Ra 80
Аналог ламп розжарювання 8х100Вт
Тип монтажу Накладний
Розмір індивідуального пакування, мм 510x510x75
Вага нетто, кг 1.29
Вага брутто, кг 1.82
Робоча температура, С -30..+50
RGB підсвічування Ні
Спот-система Ні
Опис
Настінно-стельовий світлодіодний світильник - люстра LORA
Керується за допомогою вимикача
Подвійний колір свічення розсіювача, технологія DOUBLE
Три режими освітлення: нейтральне світло, холодне+тепле світло, тепле+холодне світло
Потужність освітлення 80 Вт
Освітить кімнату до 15 м²
Розмір: 480x65 мм
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: білий, чорний
Матеріал розсіювача: пластик, акрил
Колір розсіювача: білий
Кріпиться на монтажну планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 80 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 см |
| Висота | 7 см |
- Ціна: 1 399 ₴






