
Смарт люстра керована світлодіодна TETRA TWIST ICE 8S 165 Вт 595x595x110 мм Бiла
1 620 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Характеристики
Потужність, Вт 85
Розмір світильника, мм 450x450x51
Для приміщення, м2 18
Керування Вимикач !!!!!
Термін служби, год. 50000
Світловий потік, Лм 3000, 5600
Матеріал ПММА, метал
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6500
Колір матовий білий, чорний, білий
Кут розсіювання 180
Клас електробезпеки І
Робоча потужність, Вт 60
Рівень захисту IP 20
Частота, Гц 50/60
Коефіцієнт пульсації, % <1
Робоча напруга 180-265
Індекс кольору, Ra 87.8
Аналог ламп розжарювання 8x100 Вт
Тип монтажу Накладний
Розмір індивідуального пакування, мм 460x460x60
Вага нетто, кг 1.5
Вага брутто, кг 1.95
Робоча температура, С -30..+50
RGB підсвічування Ні
Спот-система Ні
Опис
Настінно-стельовий світлодіодний світильник - люстра UNIVERSE
Керується за допомогою вимикача
Подвійний колір свічення розсіювача, технологія DOUBLE
Три режими освітлення: нейтральне світло, холодне+тепле світло, тепле+холодне світло
Потужність освітлення 80 / 85 Вт
Освітить кімнату до 20 м ²
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: білий
Матеріал розсіювача: пластик
Колір розсіювача: білий, чорний
Кріпиться на монтажну планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 85 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 1 620 ₴









