
Світильник стельовий Ardero ML490-6 під лампу чорний
3 840 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Бренд Ardero
Тип джерела світла під лампу
Напруга, V 230
Матеріал метал
Колір чорний
Патрон GX53
Розмір 672*627*320 мм
Кількість патронів, шт 6
Кількість в ящику, шт 1
Ступінь захисту IP20
Гарантія 24 місяці
Переваги та особливості світильника стельового Ardero ML490-6 чорного кольору:
Вишуканий дизайн
Легкий монтаж
Скляні плафони під лампу GX53
Ступінь захисту IP20
Нормована гранично допустима потужність для ламп - 13 Вт
Матеріал корпусу - метал
Матеріал плафонів - скло
Колір - чорний
Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 90 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип цоколя | GX53 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 67 см |
| Ширина | 63 см |
| Висота | 32 см |
- Ціна: 3 840 ₴









