
Люстра керована світлодіодна POLUMIA R 80W RC-485x100 мм Біла
2 290 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Характеристики
Потужність, Вт 80
Розмір світильника, мм 485x100
Для приміщення, м2 20
Керування Вимикач, Пульт
Світловий потік, Лм 1000, 7000
Матеріал акрил, метал, силікон
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6000
Колір білий
Кут розсіювання 160
Клас електробезпеки І
Робоча потужність, Вт 80
Рівень захисту IP 20
Частота, Гц 50/60
Коефіцієнт пульсації, % <1
Робоча напруга 220
Індекс кольору, Ra 80
Аналог ламп розжарювання 8х100Вт
Тип монтажу Накладний
Розмір індивідуального пакування, мм 500x500x120
RGB підсвічування Ні
Спот-система Ні
Опис
Керована світлодіодна СМАРТ люстра POLUMIA.
Керується з пульта та вимикача:
• зміна кольору свічення
• функція нічник
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (нейтральне світло, тепле світло, холодне світло, нічник)
Потужність освітлення 80 Вт
Висвітлить приміщення до 20м²
Розмір: 485x100 мм
Матеріал корпусу: метал
Колір корпусу: білий
Матеріал розсіювача: акрил, силікон
Колір розсіювача: білий
Кріпиться на монтажну планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 80 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 49 см |
| Висота | 10 см |
- Ціна: 2 290 ₴









