
Смарт люстра керована світлодіодна TETRA TWIST ICE 8S 165 Вт 595x595x110 мм Чорна
2 870 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Характеристики
Потужність, Вт 165
Розмір світильника, мм 595x595x110
Для приміщення, м2 25
Керування Вимикач, Мобільний додаток, Пульт
Термін служби, год. 50000
Світловий потік, Лм 10000
Матеріал акрил, алюміній
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6500
Колір чорний
Кут розсіювання 180
Клас електробезпеки І
Робоча потужність, Вт 160
Рівень захисту IP 20
Частота, Гц 50/60
Коефіцієнт пульсації, % <1
Робоча напруга 180-265
Індекс кольору, Ra 80
Аналог ламп розжарювання 16x100 Вт
Тип монтажу Накладний
Розмір індивідуального пакування, мм 265x265x185
Вага нетто, кг 2,81
Вага брутто, кг 3,06
Робоча температура, С -30..+50
RGB підсвічування Ні
Спот-система Ні
Опис
Керована світлодіодна смарт люстра TETRA TWIST ICE ідеально підходить для створення комфортного освітлення у вашому домі. Вона пропонує різноманітні функції управління, включаючи зміну кольору і яскравості світла, а також нічник. Ця люстра може ефективно освітлювати приміщення до 30 квадратних метрів.
Основні характеристики:
📱Управління: Пульт, смартфон та вимикач
💡Потужність освітлення: 165 Вт
📏Освітлює приміщення до: 30 м²
🌡️Колірна температура: Нейтральний, холодний та теплий
🔆Регулювання яскравості: Так
🛠️Матеріал корпусу: Алюміній
🎨Колір корпусу: Білий
📏Матеріал розсіювача: Акрил
🔧Кріплення: На монтажну планку
Рекомендації з догляду:
Для догляду використовуйте м'яку тканину для протирання металевих частин. Уникайте використання абразивних засобів, щоб зберегти первісний вигляд.
Гарантія: 2 роки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 165 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 19 см |
- Ціна: 2 870 ₴






