
Керована світлодіодна люстра MENSOLA 65W R-SMART-530×450×60-WHITE/BLACK-220-IP20
1 870 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Характеристики
Потужність, Вт 65
Розмір світильника, мм 530x450x60
Для приміщення, м2 15
Керування Вимикач, Мобільний додаток, Пульт
Термін служби, год. 50000
Світловий потік, Лм 1500, 8000
Матеріал силикон, акрил, алюміній
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6500
Колір матовий білий, чорний, білий
Кут розсіювання 120
Клас електробезпеки І
Рівень захисту IP 20
Частота, Гц 50/60
Коефіцієнт пульсації, % <1
Робоча напруга 180-265
Індекс кольору, Ra 65
Аналог ламп розжарювання 6х100Вт
Тип монтажу Накладний
Розмір індивідуального пакування, мм 500x500x90
Вага нетто, кг 1.43
Вага брутто, кг 2.09
Робоча температура, С -30..+50
RGB підсвічування Ні
Спот-система Ні
Опис
Керована світлодіодна СМАРТ люстра MENSOLA
Керується з пульта, програми для телефону та вимикача:
• зміна кольору свічення
• зміна яскравості свічення
• функція нічник
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (нейтральне світло, холодне світло, тепле світло, нічник)
Потужність освітлення 65 Вт
Висвітлить приміщення до 15 м²
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: чорно-білий
Матеріал розсіювача: акрил, силікон
Колір розсіювача: білий
Кріпиться на монтажну планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 6 см |
- Ціна: 1 870 ₴







