
Керована світлодіодна люстра CONSUL S 2LR 80 Вт 480×480×125 мм Чорно-біла
2 730 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Характеристики
Потужність, Вт 80
Розмір світильника, мм 480x480x125
Для приміщення, м2 20
Керування Вимикач, Пульт
Термін служби, год. 50000
Світловий потік, Лм 1500, 3000, 4500, 7000, 500
Матеріал акрил, алюміній
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6500
Колір чорний, білий
Кут розсіювання 180
Клас електробезпеки І
Робоча потужність, Вт 80
Рівень захисту IP 20
Частота, Гц 50/60
Коефіцієнт пульсації, % <1
Робоча напруга 180-265
Індекс кольору, Ra 87.1
Аналог ламп розжарювання 8х100Вт
Тип монтажу Накладний
Розмір індивідуального пакування, мм 510x510x110
Вага нетто, кг 2.8
Вага брутто, кг 3.58
Робоча температура, С -30..+50
RGB підсвічування Ні
Спот-система Так
Опис
Керована світлодіодна люстра CONSUL.
Люстра поєднує загальне світло та акцентне світло, яке можна направити та підсвітити об'єкти в кімнаті. Наприклад, направити на журнальний столик чи картину на стіні.
Споти можуть працювати окремо від основного світла.
Керується з пульта та вимикача:
• зміна кольору свічення
• зміна яскравості свічення
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (тепле світло, холодне світло, нейтральне світло, споти)
Потужність освітлення: 80 Вт
Висвітлить приміщення до 20 м²
Розмір: 480×480×125 мм
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: білий, чорний
Матеріал розсіювача: акрил
Колір розсіювача: білий.
Кріпиться на монтажну планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 80 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 13 см |
- Ціна: 2 730 ₴





