
Смарт люстра керована світлодіодна SQUARE 3S 90 Вт 887x420x135 мм Чорна
2 470 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Характеристики
Потужність, Вт 90
Розмір світильника, мм 887x420x135
Для приміщення, м2 18
Керування Вимикач, Мобільний додаток, Пульт
Термін служби, год. 50000
Світловий потік, Лм 4500
Матеріал акрил, метал
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6500
Колір чорний
Кут розсіювання 120
Клас електробезпеки I
Робоча потужність, Вт 90
Рівень захисту IP 20
Частота, Гц 50/60
Коефіцієнт пульсації, % <1
Робоча напруга 180-265
Індекс кольору, Ra 71.4
Аналог ламп розжарювання 9х100Вт
Тип монтажу Накладний
Розмір індивідуального пакування, мм 310x310x175
Вага нетто, кг 3.14
Вага брутто, кг 3.3
Робоча температура, С -30..+50
RGB підсвічування Ні
Спот-система Ні
Опис
Керована світлодіодна СМАРТ люстра SQUARE
Керується з пульта, смартфона та вимикача:
• зміна температури світла
• зміна яскравості свічення від 10 до 100%
• функція нічник
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (нейтральне світло, холодне світло, тепле світло, нічник)
Потужність освітлення: 90 Вт
Висвітлить приміщення до 18 м²
Розмір: 887x420x135 мм
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: чорний
Матеріал розсіювача: акрил
Колір розсіювача: білий
Кріпиться на монтажну планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 90 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 89 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 13 см |
- Ціна: 2 470 ₴







