
LED світильник smart HIWAY VIOLUX квадрат 110W 3000-4000-5000K IP20 білий
3 360 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія: | |
|---|---|
| Потужність: |
110 Вт |
| Світловий потік: |
7050 Лм |
| Колірна температура світла: |
3000-4000-5000 К |
| CRI (якість світла): |
Ra≥80 |
| Робочий діапазон напруги: |
185-260 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Максимальна сила струму: |
230 мА |
| Енергоефективність: |
64 Лм/Вт |
| Площа освітлення: |
до 20 м² |
| Ресурс роботи (L70B50): |
20 000 год |
| К-сть вмикань / вимикань (on/off): |
20 000 |
| Повного світлового потоку до 60%: |
≤ 0,6 с |
| Кут випромінення: |
120° |
| Клас енергоефективності (EU): |
G |
| Клас енергоефективності (UA): |
А+ |
| Коефіцієнт потужності (cos φ1): |
0,5 |
| Коеф. збереження світла: |
≥94.8% в кінці номінального терміну служби |
| Час запуску: |
0,1 сек |
| Ступінь захисту: |
IP 20 |
| Клас захисту від струму: |
I |
| Матеріал розсіювача: |
полістирен (PS) |
| Тип розсіювача: |
матовий |
| Матеріал корпусу: |
фарбована сталь |
| Регулювання освітленості: |
не сумісний з димером |
| Колір моделі: |
білий |
| Форма: |
квадрат |
| Комплектація: |
пульт дистанційного керування |
| Особливості: |
комфортне світло без пульсацій, сумісний з вимикачем з підсвіткою, автозбереження останніх налаштувань лампи, зміна колірної температури, регулювання яскравості, режим нічника |
| Робоча температура: |
від -10 до +40 ℃ |
| Гарантійний термін: |
2 роки |
| Розміри, мм: |
800х800х85 |
| Вага, г: |
2200 |
| Спосіб монтажу: |
накладний |
| Пакування: |
крафтова коробка |
| Пакування: уп/кор/ящик: |
1/5 |
| Тип: |
SMART світильник |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 110 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 9 см |
- Ціна: 3 360 ₴





