
Смарт люстра керована світлодіодна SVEN 3SQ 105 Вт 908x508x80 мм Чорно-біла
1 830 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Характеристики
Потужність, Вт 105
Розмір світильника, мм 908x508x80
Для приміщення, м2 20
Керування Вимикач, Мобільний додаток, Пульт
Світловий потік, Лм 8500
Матеріал метал, силікон
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6500
Колір чорний, білий
Кут розсіювання 120
Клас електробезпеки І
Робоча потужність, Вт 105
Рівень захисту IP 20
Частота, Гц 50/60
Коефіцієнт пульсації, % <1
Робоча напруга 180-240
Індекс кольору, Ra 88
Аналог ламп розжарювання 10х100Вт
Тип монтажу Накладний
Вага нетто, кг 1.5
Вага брутто, кг 2
RGB підсвічування Ні
Спот-система Ні
Опис
Керована світлодіодна СМАРТ люстра SVEN.
Керується з пульта, смартфона та вимикача:
• зміна кольору свічення
• зміна яскравості свічення
• функція нічник
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (нейтральне світло, холодне світло, тепле світло, нічник)
Потужність освітлення 105 Вт
Висвітлить приміщення до 20 м²
Розмір: 908x508x80 мм
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: чорний, білий
Матеріал розсіювача: силікон
Колір розсіювача: білий
Кріпиться на монтажну планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 105 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 91 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 8 см |
- Ціна: 1 830 ₴







