
Люстра з вентилятором керована світлодіодна FAN ASTRA 52 Вт + 19 Вт 625x125 мм Чорна
1 730 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Характеристики
Потужність, Вт 70
Керування Вимикач, Мобільний додаток, Пульт
Світловий потік, Лм 5000
Матеріал акрил, алюміній
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6500
Кут розсіювання 180
Клас електробезпеки І
Робоча потужність, Вт 70
Частота, Гц 50/60
Робоча напруга 180-265
Індекс кольору, Ra 80
Коефіцієнт пульсації, % <1
Аналог ламп розжарювання 5х100Вт
Розмір світильника, мм 625x125
Тип монтажу Накладний
Для приміщення, м² 15
Опис
Керована світлодіодна люстра FAN ASTRA з вентилятором.
Керується з пульта та вимикача:
• зміна кольору свічення
• зміна яскравості свічення
• керування вентилятором (4 швидкості)
• таймер вимкнення вентилятора (2 години)
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (нейтральне світло, холодне світло, тепле світло)
Потужність освітлення: 52 Вт
Висвітлить приміщення до 15 м²
Потужність вентилятора: 19 Вт
Рівень шуму: 20 дБ
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: чорний
Матеріал розсіювача: акрил
Колір розсіювача: білий
Кріпиться на монтажну планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 52 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 63 см |
| Ширина | 63 см |
| Висота | 13 см |
- Ціна: 1 730 ₴







