
LED світильник smart ROLEX VIOLUX прямокутник 80W 3000-4000-5000K IP20 білий
2 620 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Артикул: 220955
Серія:
РОЛЕКС
Потужність:
80 Вт
Світлий потік:
4800 Лм
Колірна температура світла:
3000-4000-5000 К
CRI (є світлими):
Ра≥80
Робочий діапазон напруги:
185–260 В
Частота:
50 Гц
Максимальна сила струму:
230 мА
Енергоефективність:
60 Лм/Вт
Майданчик освітлення:
до 18 м²
Ресурси роботів (L70B50):
20 000 годин
К-сть вмикань/вимикань (вкл./вимк.):
20 000
Повного світлого потоку до 60%:
≤ 0,6 с
Кут поінформований:
120°
Клас енергоефективності (ЄС):
Г
Клас енергоефективності (UA):
А+
Коефіцієнт потужності (cos φ1):
0,5
Коеф. збереження світла:
≥94,8% наприкінці номінального терміну служби
Час запуску:
0,1 сек.
Ступінь захисту:
ІП 20
Клас зберіг від інструменту:
я
Матеріал опису:
силікон
Тип повідомлення:
матовий
Матеріал корпусу:
алюміній + пофарбована сталь
Регулювання освітлення:
не сумісний з димером
Колір моделі:
Білий
Форма:
прямокутник
Комплектація:
пульт дистанційного керування
Особливості:
комфортне світло без пульсацій, сумісний з вимикачем підсвічування, автозбереження останніх налаштувань лампи, зміна колірної температури, регулювання яскравості, режим нічника
Температура Робоча:
від -10 до +40 ℃
Гарантійний термін:
2 роки
Розміри, мм:
800х600х180
Вага, г:
1300
Можливий монтаж:
поверхня
Упаковка:
реміснича коробка
Упаковка: уп/кор/ящик:
1/5
Тип:
РОЗУМНЕ освітлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 80 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 18 см |
- Ціна: 2 620 ₴







