
Світильник підвісний LUMINARIA ADEL P 3xGX53 WHITE
1 610 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра ADEL P - це не лише джерело освітлення, але й елемент дизайну, який додає стилю та атмосферності до приміщення. Вона має мінімалістичний дизайн з чистими лініями і простими формами та може бути оснащена світлодіодними лампами, які забезпечують яскраве та енергоефективне освітлення.
Особливості
- Кількість ламп: 3
- Тип ламп: GX53
- Лампи в комплекті: Ні
- Потужність LED ламп: Не обмежена
- Тип монтажу: Монтажна планка
- Колір корпусу: Білий
- Матеріал корпусу: Метал/Акрил
- Гарантія 24 місяці
- Післягарантійне обслуговування
Розмір і вага
- Довжина: 900 мм
- Висота: 1200 мм (регулюється)
- Розмір основи: 500х50 мм
- Вага: 2 кг
Комплектація
- Світильник
- Кріплення
- Упаковка
- Технічна документація
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GX53 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Luminaria |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 45 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Лампочка |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 1200 см |
- Ціна: 1 610 ₴







