
Смарт люстра керована світлодіодна STELLA C ICE 90 Вт 500x215 мм Біла
2 520 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Характеристики
Потужність, Вт 90
Розмір світильника, мм 500x215
Для приміщення, м2 25
Керування Вимикач, Мобільний додаток, Пульт
Гарантія 2 роки
Термін служби, год. 50000
Світловий потік, Лм 1500, 9000
Матеріал акрил, метал
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6000
Колір матовий білий, прозорий, білий
Кут розсіювання 160
Клас електробезпеки І
Робоча потужність, Вт 15, 90
Рівень захисту IP 20
Частота, Гц 50/60
Коефіцієнт пульсації, % <1
Робоча напруга 170-265
Індекс кольору, Ra 80
Аналог ламп розжарювання 9х100Вт
Тип монтажу Накладний
Розмір індивідуального пакування, мм 510x510x110
Робоча температура, С -30..+50
RGB підсвічування Ні
Спот-система Ні
Опис
Керована світлодіодна СМАРТ люстра STELLA C ICE
Керується з пульта, вимикача та смартфона:
• зміна кольору свічення
• зміна яскравості свічення
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (нейтральне світло, тепле світло, холодне світло)
• функція нічник
Потужність освітлення: 90 Вт
Висвітлить приміщення до 25 м²
Розмір: 500x215 мм
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: Білий
Матеріал розсіювача: акрил
Колір розсіювача: прозорий із текстурою кристалів.
Кріпиться на монтажну планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 90 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 21 см |
- Ціна: 2 520 ₴







