
Смарт люстра з вентилятором керована світлодіодна FAN ELLA 72 Вт + 18 Вт 680x120 мм Біла
1 920 ₴
- Немає в наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Характеристики
Потужність, Вт 72
Керування Вимикач, Мобільний додаток, Пульт
Гарантія 2 роки
Світловий потік, Лм 8000
Матеріал метал, пластик
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6500
Кут розсіювання 180
Клас електробезпеки І
Робоча потужність, Вт 72
Частота, Гц 50/60
Робоча напруга 180-265
Індекс кольору, Ra 80
Коефіцієнт пульсації, % <1
Аналог ламп розжарювання 7х100Вт
Розмір світильника, мм 680x120
Розмір індивідуального пакування, мм 350x350x185
Вага нетто, кг 2.30
Тип монтажу Накладний
Робоча температура, С -15...+50
Для приміщення, м² 20
Вага брутто, кг 2.90
Опис
Керована світлодіодна смарт люстра FAN ELLA з вентилятором.
Керується з пульта, смартфона та вимикача:
• зміна кольору свічення
• зміна яскравості свічення
• керування вентилятором (6 швидкостей)
• таймер вимкнення вентилятора (2 години)
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (нейтральне світло, холодне світло, тепле світло, нічник)
Потужність освітлення: 72 Вт
Висвітлить приміщення до 20 м²
Розмір: 680×120 мм
Потужність вентилятора: 18 Вт
Рівень шуму: 20 дБ
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: білий
Матеріал розсіювача: пластик
Колір розсіювача: білий.
Кріпиться на монтажну планку
Пориньте в атмосферу умиротворення зі світлодіодною люстрою FAN ELLA, натхненною легкістю та свіжістю. FAN ELLA приносить прохолоду та м'яке світло у ваш будинок. З легкістю керуйте люстрою за допомогою пульта, смартфона або вимикача, насолоджуючись зміною кольору свічення, яскравості та швидкості вентилятора. Ця унікальна люстра здатна висвітлити простір до 20 квадратних метрів, а безшумний вентилятор дозволить насолоджуватись свіжим повітрям без зайвих шумів. Додайте сучасності у ваш інтер'єр, перетворивши ваш простір на справжній оазис спокою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 72 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 68 см |
| Висота | 12 см |
- Ціна: 1 920 ₴







