
Смарт люстра керована світлодіодна OVAL ICE RGB 5S 75 Вт 725x500x93 мм Чорна
1 720 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Характеристики
Потужність, Вт 75
Розмір світильника, мм 725x500x93
Для приміщення, м2 20
Керування Вимикач, Мобільний додаток, Пульт
Гарантія 2 роки
Термін служби, год. 50000
Світловий потік, Лм 1500, 7000
Матеріал акрил, метал
Колірна температура, К (хв.) 3000
Колірна температура, К (макс.) 6000
Колір прозорий, чорний
Кут розсіювання 180
Клас електробезпеки І
Робоча потужність, Вт 180
Рівень захисту IP 20
Частота, Гц 50/60
Коефіцієнт пульсації, % <1
Робоча напруга 180-265
Індекс кольору, Ra 90
Аналог ламп розжарювання 7х100Вт
Тип монтажу Накладний
Розмір індивідуального пакування, мм 255x255x80
Вага нетто, кг 2.02
Вага брутто, кг 2.3
Робоча температура, С -30..+50
RGB підсвічування Так
Спот-система Ні
Опис
Керована світлодіодна СМАРТ люстра OVAL ICE з підсвічуванням RGB
Керується з пульта, смартфона та вимикача:
• зміна температури світла
• зміна яскравості свічення
• підсвічування RGB
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (нейтральне світло, холодне світло, тепле світло, RGB, нейтральний + RGB)
Потужність освітлення 75 Вт
Висвітлить приміщення до 20 м²
Розмір: 725x500x93 мм
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: чорний
Матеріал розсіювача: акрил
Колір розсіювача: прозорий з текстурою льоду
Кріпиться на монтажну планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 7 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 75 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 9 см |
- Ціна: 1 720 ₴





