
LED світильник стельовий MILLENNIUM чорний Violux квадрат 26W 5000К ІР20
715 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Артикул: | 352226 |
|---|---|
| Серія: | |
| Потужність: |
26 Вт |
| Світловий потік: |
2400 Лм |
| Колірна температура: |
5000 K |
| CRI: |
Ra≥80 |
| Робочий діапазон напруги: |
185-260 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Максимальна сила струму: |
290 мА |
| Енергоефективність: |
95 Лм/Вт |
| Ресурс роботи лампи: |
30 000 год |
| К-сть вмикань / вимикань (on/off): |
50 000 |
| Повного світлового потоку до 60%: |
≤ 0,5 с |
| Кут випромінення: |
120° |
| Клас енергоефективності: |
А+ |
| Коефіцієнт потужності: |
0,5 |
| Коеф. збереження світла: |
≥94.8% в кінці номінального терміну служби |
| Час запуску: |
0,1 сек |
| Ступінь захисту: |
IP 20 |
| Клас захисту від струму: |
ІІ |
| Матеріал розсіювача: |
полістирен (PS) |
| Тип розсіювача: |
матовий |
| Матеріал корпусу: |
ABS+PC |
| Регулювання освітленості: |
не сумісний з димером |
| Колір моделі: |
чорний |
| Форма: |
квадрат |
| Особливості: |
комфортне світло без пульсацій, сумісний з вимикачем з підсвіткою, Не містить шкідливих речовин |
| Робоча температура: |
від -25 до +45 ℃ |
| Гарантійний термін: |
2 роки |
| Розміри, мм: |
300х300х30 |
| Вага, г: |
350 |
| Спосіб монтажу: |
накладний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 26 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 3 см |
- Ціна: 715 ₴




