
Люстра світлодіодна SL-5332/3+3B WT 168W з пультом 3000-6000К DIMMER Svet
1 759 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість джерел світла
6
Матеріал плафона, підвісок
Акрил
Матеріал каркасу
метал
Тип лампи
Вбудовані світлодіоди (LED)
Потужність лампи
168 Вт
Напруга мережі
220~240 В
Колір
Білий
Пульт дистанційного керування
Так
Лампочки в комплекті
Ні
Колір світіння
Білий-нейтральний/Теплий-жовтий/Білий-холодний
Виробник
Світло
Країна виробник
Китай
Тип світильника
Стельовий
Колір плафона
Білий
Кількість джерел світла 6
Колір каркасу Білий
Матеріал плафона Пластик
Матеріал каркасу Метал, пластик
Наявність абажура немає
Стандарт патрона LED
Вид кріплення Стельове (планка)
Максимальна потужність (Вт) 168
Висота (см) 13
Ширина (см) 55
Температура (K) 3000-6000
Напруга (В) 220
Довжина (см) 60
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 168 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Трикутна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 13 см |
- Ціна: 1 759 ₴






