
Стельова LED люстра SC-3665A/4+4C WH+PK/BU/PL 218W з пультом світлодіодна 192W +26W з підсвічуванням 3000К-6000К
4 250 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стиль виконання
Хай-тек
Кількість джерел світла
8
Матеріал плафона, підвісок
Акрил
Матеріал каркасу
метал
Тип лампи
Вбудовані світлодіоди (LED)
Напруга мережі
220~240 В
Ступінь захисту IP
20
Колір арматури (підстави)
Білий
Пульт дистанційного керування
Так
Колір світіння
Білий-нейтральний/Теплий-жовтий/Білий-холодний
Виробник
SVET
Країна виробник
Китай
Стан
Нове
Потужність
218 Вт
Гарантійний термін
12 міс
Тип світильника
Стельовий
Колір плафона
Білий
Спосіб монтажу
Накладний
Можливість регулювання висоти
Ні
Тип кріплення
Планка
Форма плафона
Квадратна
Габаритні розміри:
Довжина 67 см
Ширина 67 см
Висота 16 см
Характеристики
Спектр світіння
3000-6000К
Хай-тек
Кількість джерел світла
8
Матеріал плафона, підвісок
Акрил
Матеріал каркасу
метал
Тип лампи
Вбудовані світлодіоди (LED)
Напруга мережі
220~240 В
Ступінь захисту IP
20
Колір арматури (підстави)
Білий
Пульт дистанційного керування
Так
Колір світіння
Білий-нейтральний/Теплий-жовтий/Білий-холодний
Виробник
SVET
Країна виробник
Китай
Стан
Нове
Потужність
218 Вт
Гарантійний термін
12 міс
Тип світильника
Стельовий
Колір плафона
Білий
Спосіб монтажу
Накладний
Можливість регулювання висоти
Ні
Тип кріплення
Планка
Форма плафона
Квадратна
Габаритні розміри:
Довжина 67 см
Ширина 67 см
Висота 16 см
Характеристики
Спектр світіння
3000-6000К
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 9 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 218 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 67 см |
| Ширина | 67 см |
| Висота | 16 см |
- Ціна: 4 250 ₴










