
LED світильник VELMAX V-CTL-WL-010, 12W, 3000K, 400Lm, IP54
525 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Гарантійний термін, років
2 роки
-
Колірна температура світла, К
3000 K
-
Материал изделия
Алюминий
-
Напряжение питания
220 V
-
Пило-волого захист, IP
IP54
-
Потужність, W
12 W
-
Розмір, мм
175x110x52
-
Світловий потік, Lm
400 Lm
-
Тип изделия
Світлодіодний світильник
-
Тип монтажа
Накладний
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Velmax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Довжина | 175 мм |
- Ціна: 525 ₴



