
LED світильник VELMAX V-CTL-WL-001, 6W, 3000K, 200Lm, IP54, білий
470 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд | Velmax |
|---|---|
| Кількість ламп або плафонів | 4 |
| Поворотний плафон | Ні |
| Розмір | 15*7*9,5 см |
| Наявність вимикача | Ні |
| Наявність розетки | Ні |
| Наявність пульта | Ні |
| Наявність датчика руху | Ні |
| Наявність датчика освітлення | Ні |
| Джерело світла | LED |
| Потужність | 6Вт |
| Світловіддача | 200lm |
| Кольорова температура | 3000К (тепле свiтло) |
| Робоча напруга | 220В |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 2 роки |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Velmax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
- Ціна: 470 ₴



