
Фасадний світильник LED VELMAX V-CTL-WL-005*4, 4W, 3000K, 240Lm, IP54 чорний
245 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Бренд Velmax
Гарантійний термін, років 2 роки
Клас енергоспоживання A+
Колір виробу чорний
Колірна температура світла, К 3000 K
Матеріал виробу метал
Напруга живлення 220 V
Особливості Захист від вандалізму
Пило-волого захист, IP IP54
Потужність, W 4 W
Ресурс роботи, годин 30 000
Розмір, мм 110*80*40
Світловий потік, Lm 240 Lm
Тип виробу Світлодіодний світильник
Тип монтажу Накладний
Тип світильника Настінно-фасадний
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Velmax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 40 мм |
- Ціна: 245 ₴






