
Фасадний світильник VELMAX V-WL-42, max 35W, E27, 220V, IP54
325 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник Velmax
Країна виробник Китай
Стан Нове
Тип освітлення по мобільності Стаціонарне
Спосіб монтажу Накладний
Матеріал корпусу Алюміній
Колір корпусу Чорний
Напруга 220 В
Потужність 35 Вт
Кількість ламп 1 шт
Тип харчування Мережа
Цоколь E27
Ступінь захисту IP 54
Матеріал розсіювача Пластик
Колір плафона Прозорий
Розміри:
Довжина 17 см
Висота 12 см
Ширина 10.8 см
Країна виробник Китай
Стан Нове
Тип освітлення по мобільності Стаціонарне
Спосіб монтажу Накладний
Матеріал корпусу Алюміній
Колір корпусу Чорний
Напруга 220 В
Потужність 35 Вт
Кількість ламп 1 шт
Тип харчування Мережа
Цоколь E27
Ступінь захисту IP 54
Матеріал розсіювача Пластик
Колір плафона Прозорий
Розміри:
Довжина 17 см
Висота 12 см
Ширина 10.8 см
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Velmax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Довжина | 170 мм |
- Ціна: 325 ₴



