
Світильник VELMAX V-WL-38, max 35W, E27, 220V, IP54, чорний
480 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд Velmax
Матеріал виробу Пластик
Тип виробу Світлодіодний світильник
Тип монтажу Накладний
Потужність, W max 35 W
Цоколь E27
Розмір, мм 150x90x200
Напруга живлення 220 V
Пил-вологий захист, IP IP54
Матеріал корпусу Алюміній
Тип світильника Фасадний
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Velmax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 90 мм |
- Ціна: 480 ₴
