
Світильник LED INFINITY-M 60W 4000K прямокутник Violux
2 150 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип світильника | Накладний |
| Потужність світильника / прожектора, Вт | 60 Вт |
| Кольорова температура світильника / прожектора, К | Нейтральна ( 3500-4500 K ) |
| Номінальна напруга світильника / прожектора, V | 185-260 |
| Світловий потік світильника / прожектора, lm | 4000 |
| Індекс кольоропередачі світильника / прожектора, Ra | >80 |
| Форма світильника | Прямокутник |
| Матеріал корпусу світильника / прожектора | Фарбована сталь |
| Колір корпусу світильника / прожектора | Білий + чорна рамка |
| Матеріал розсіювача світильника | Акрил |
| Ступінь захисту світильника / прожектора, IP | IP20 |
| Загальні дані | |
| Торгова марка | Violux |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 60 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 2 150 ₴




