
Світильник LED smart DOMINO-P+пульт прямокутник 100W 3000-5000K IP20
2 650 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Тип Світильник LED Smart DOMINO-P+пульт прямокутник 100W 3000-5000K IP20
Виробник VIOLUX
Потужність
100 Вт
Світловий потік
5500 Лм
Температура світла
3000-4000-5000 К (регульована)
Регулювання яскравості
Є (від 100% max до нічника)
Індекс кольору
Ra>80
робоча напруга
230 В (185-260 В, 50 Гц)
Площа освітлення
до 26 м²
Ресурс роботи
30 000 год
Кількість включень/вимкнень (on/off)
≥ 30 000
Повного світлового потоку до 60%
≤ 0,3 сек
Кут розсіювання
180 °
Клас енергоспоживання
А+
Клас захисту від струму
I
Ступінь захисту
IP 20
Розмір
600 х 400 х 45 мм
Матеріал розсіювача
Силікон
Матеріал корпуса
Фарбована сталь
Колір моделі
Білий чорний
Робоча температура
-10 до +40 ℃
Комплектація
Пульт дистанційного керування
Застосування
SMART світильник
Особливості
комфортне світло без пульсацій;
зміна колірної температури;
регулювання яскравості;
режим нічника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 100 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Прямокутна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Так |
- Ціна: 2 650 ₴




