-45%


Гібридний інвертор 4 квт ANENJI ANJ-4000W-24V-WIFI
22 900 ₴
12 595 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гібридний інвертор ANENJI ANJ-4000W-24V-WIFI Це багатофункціональний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора (чиста синусоїда), сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою для забезпечення безперебійного живлення при портативному розмірі (358х295х100 мм.). Вбудований РК-дисплей пропонує налаштовані користувачем та легкодоступні кнопки портативному розмірі (358х295х100 мм.). Вбудований РК-дисплей пропонує настроювані користувачем і доступні кнопки керування, такі як струм зарядки акумулятора (до 100 А), пріоритет зарядного пристрою змінного струму / сонячної батареї та прийнятна вхідна напруга в залежності від різних програм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anenji |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 4200 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
| ККД, не менш ніж | 96 % |
- Ціна: 12 595 ₴




